HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Sunduğumuz Servisler

Tiktok

Tiktok uygulamasında dijital ortamda tanınmıç fenomenler ve influencer ile çalışmaktayız. Ürüne yada markaya göre içerik üretip bir senaryo halinde videolu olarak tanıtım sağlıyoruz.

Instagram

İnstagramda story + reels olarak çalışmalar yapıyoruz. Story olarak link paylaşımları reels gönderi olarak reklam faliyetlerine göre projelerde içerik üretip video halinde paylaşımlar sağlıyoruz.

YouTube

Marka içeriklerini youtube üzerinden yayınlayıp reklam iş birlikleri sağlıyoruz.

Facebook

Facebok üzerinden markaların Tiktok ve instagramdan üzerinden marka bilirliğini organik şekilde öne çıkartıyoruz.

Web Çözümleri

OkmenMedia ekibimiz ile web yazılım çözümleri sunmaktayız.

Grafik Tasarım

OkmenMedia ekibimiz ile grafik tasarım hizmetleri sunmaktayız.

NetD

Bir çok yapım şirketleri ile çalışmalarımız bulunmakta. Derya uluğ - Sarışınlar Çat / Ayaz Erdoğan - Duvar gibi ve birçok saantçının şarkılarına dijital yönden destek veriyoruz. Tiktok ve instagram üzerinden popüler hale getiriyoruz.

Trendyol

Trendyol üzerinden influencer iş birliğimiz bulunmakta. Fenomenler aracılığı ile satışlarınıza destek sağlayıp cironuzu yükseltiyoruz.

Hepsiburada

Hepsi burada üzerinden influencer iş birliğimiz bulunmakta. Fenomenler aracılığı ile satışlarınıza destek sağlayıp cironuzu yükseltiyoruz. Link üzerinden satışlarınızı ön plana çıkartıyoruz.

Öne Çıkın

İşletmenizin veya markanızın;  dijital platformlarda ulaşılabilir, sektör bazlı aramalarda üst sıralarda görüntülenen, en önemlisi de profesyonel bir kurumsal kimliğe sahip olacaksınız.

Sosyal Medya

Güncellemelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Tüm hakları saklıdır. © OkmenMedia.com