Okmen Media İle artık sosyal medyanın gücü sizin elinizde.

OkmenMedia

Hakkımızda

Sosyal medyada geniş bir kitleye sahip olup sosyal medya fenomenleri ile çalışmaktayız. İnstagramda 500 binden başlayıp 10 milyona kadar kitlemiz bulunmakta. Tiktok uygulamasında ise 1 milyondan başlayıp 15 Milyona kadar olan sosyal medya fenomenleri ile çalışmaktayız.

Instagramda 100 fenomen tiktokta 100 fenomen ile ekip arkadaşlarımız bulunmakta. Genel olarak kurumsal firmalarla çalışmaktayız. İpana, Dimes, Lipton, Çaykur, Yemek Sepeti, Getir ve benzeri kurumsallar ile dijital olarak çalışmalar sağlamaktayız. Bir ürünü yada markayı organik olarak milyonlara ulaştıra biliyoruz. Dijital olarak güçlü bir ekip ile ürünlere göre yada markaya bağlı içerikler üretip bir senaryo haline getiriyoruz.

 

İçeriklere biraz komedi mizah eğlence katıyoruz insanlar reklam değilde bir tanıtım olarak gördüğü için daha çok dikkatini çekiyor. Bundan dolayı üretilen bir içeriği instagramda büyük sayfalarda severek paylaşım sağlıyor. Verilen bir reklam dolaylı yoldan milyonlara ulaşmış oluyor ürün yada marka bilinir hale geliyor. Sizlerde ürününüzü yada marka bilirliğinizi duyurmak istiyorsanız kazançlarınızı artırmak istiyorsanız bizler sizlere memnuniyetle yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Okmen Media İle artık sosyal medyanın gücü sizin elinizde.

Misyon & Vizyon

Okmen Media olarak dijital bir güce sahibiz. Şirketimizin kurulma amacı insanların markasını ürününü ve en önemlisi kazançlarına katkı sağlayıp marka bilirliğini artırmaktır. Çoğu insan sosyal medyayı düzgün kullanamayıp yada yanlış reklam ilerlemeleri yapmaktadır. Bizler sosyal medyada tanınmış bir marka haline gelmiş sosyal medya fenomenleri ile çalışmaktayız. Her yapılan içerikler organik şekilde video haline getirilip milyonlara doğru şekilde ulaştırıyoruz. Günümüzde fenomenlere ulaşmak isteyen yada iş birliği yapmak için influencerler ile iletişim kurmak isteyen kişi oldukça çok olduğu için bizler bu şirketi sizler için kurduk. Bizlerle gönül rahatlığı ile iş birliklerinizi yapabilir ve doğru şekilde ilerlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizler size bir telefon kadar yakınız. Sizlerde markanızı ürününüzü tanıtmak satışlarınızda kazançlarınıza değer katmak istiyorsanız bizler burada olacağız.

Okmen Media İle artık sosyal medyanın gücü sizin elinizde.

OkmenMedia

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişime geçmek için aşağıda yer alan iletişim bilgilerini ya da iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

info@okmenmedia.com

    Sosyal Medya

    Güncellemelerden haberdar olmak için takipte kalın.

    Tüm hakları saklıdır. © OkmenMedia.com